Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-16, 21:30   #1531
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;49366234]Ladny.



Fajna ta Becca, ale nie dla cery mieszanej. Ja sie szybko swiece a to mazidlo jeszcze przyspieszalo przetluszczanie.[/QUOTE]


Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Miałam miniaturke tego rozświetlacza Becca w kolorze Opal i szczerze? Kończyn mi nie urwał. Jest mocno widoczny na twarzy, efekt jest wg mnie trochę jarmarczny
Dużo fajniejsze są wg mnie płynne bazy rozświetlające Rouge Bunny Rouge
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;49367033]

Podobny odcien ma w swojej ofercie Douglas. O Armaniuszach mowa. Jakosciowo o niebo lepiej.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ja mam odcień Pearl i uważam, że to najpiękniejszy i nanaturalniej wyglądający z rozświetlaczy, jakie znam, a mam ich wiele. Daje efekt przejrzystej, minimalnie srebrzystej tafli, bez drobinek, samo światło. Sprawia, ze kości policzkowe wydają sie mocniej zarysowane, a cała twarz promienieje. Kocham i prawie nie używam innych, jest do dostania np. w Galilu. A z RBR np. tez mam, taki w odcieniu metalicznego różowego złota i jest zdecydowanie mniej subtelny, trudno go ładnie nałożyć.
Dzięki za opinie Dziewczyny! [emoji4] Obejrzę zatem przy najbliższej okazji Armaniego i RBR. Jeśli Becca wzmaga przetłuszczanie to u mnie się na pewno nie sprawdzi. Może spróbuję poszukać jakiejś miniatury na Ebayu albo próbek - o ile są.

Smash - co masz na myśli, pisząc o jarmarcznym efekcie? Drobinki, metaliczny efekt, wchodzenie w pory? [emoji52]
Cytat:
Napisane przez Tutli Pokaż wiadomość
Nie wiem, jaki masz koloryt, ale dla karnacji jasnej-średniej te pudry nadają się wyłącznie jaką bronzer :/ Uważam, że to trio to kompletna kolorystyczna porażka - najjaśniejszy odcień Dim Light daje na twarzy efekt typowego bronzera a reszta jest ciemniejsza...
Raczej średniaczek jestem, choć niektóre kolory potrafią na mojej twarzy "ginąć" - np. jasne, brzoskwiniowe róże często bywają u mnie niewidoczne.
Na niektórych swatchach te pudry faktycznie wydają się ciemne, ale u mnie chyba nie dadzą efektu bronzera. Taką mam przynajmniej nadzieję. [emoji6]

Wysłane przy użyciu Tapatalk
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora