Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-04, 17:03   #92
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Cytat:
Napisane przez Weronisia
Ja uwielbiam kosmetyki Lancome.

Nie masz problemu z nalozeniem go w tak tlusta Avenke?
A jak wyglada twarz? Swieci sie? Czy jest rzeczywiscie matowa i nie musisz jej przyklepywac skrobia?

Nie, nie mam problemu. Twarz się nie świeci, ale też nie jest to pełny mat, taki naturalny połysk, w sumie można byłoby zrezygnować z pudru sypkiego, ale ja uwielbiam macik tylko nie taki zupełnie płaski, więc kładę na to jeszcze puderek sypki Guerlaina i jest ekstra. Mordka ładnie wygląda cały dzień bez robienia jakichkolwiek poprawek.

Ja wlasnie kupilam najtanszy i jedyny w sklepie puder sypki w kolorze bezowym. Chcialam sprawdzic, czy bede sie w czyms takim czula lepiej niz ze skrobia.
Niestety to takze mocno wysusza mi skore i jest bardzo blade.
No i bardziej widoczne staly sie moje zmarszczki. Wygladam jak stara pomarszczona babcia, a nalozylam tego niewiele.

Widocznie jakość tego pudru daleko odbiega od ideału.

Jesli wiec znalazlabym podklad, ktory nie sciera Avenki, ale ja matuje, to chetnie bym sie skusila
Wiesz najlepiej najpierw zdobyć próbkę, szczególnie, jeśli miałby być to drogi podkład, bo jak pewnie sama wiesz, to co dla jednego stanowi ideał, innemu zupełnie nie pasuje co widać po ocenach na naszym KWC
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując