Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wpadki kosmetyczne naszej rodzinki :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-29, 09:58   #25
słonik
Zakorzenienie
 
Avatar słonik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11 747
Dot.: Wpadki kosmetyczne naszej rodzinki :D

No to moja wpadka nie jest prawdziwie 'kosmetyczna', ale wiąże się z wyglądem

Jak byłam mała (nie pamiętam ile mogłam mieć lat), rodziców nie było w domu, był ze mną tylko brat. No to zamknęłam się w łazience i zapragnęłam mieć piękne, kręcone włoski

Usiadłam, wzięłam do ręki taką twardą, drewnianą, okrągłą szczotkę, no i zaczęłam sobie nakręcać do samej głowy
Efekt był oczywiście taki (jako, że robiłam to baardzo skrupulatnie), że przy pierwszym kosmyku nie dało się nic zrobić - szczotka po prostu mi została na głowie(a miałam wtedy bardzo rzadkie, cieniutkie, delikatne włoski). Zaczęłam szarpać, płakać i wypadłam z łazienki :P
No to brat spojrzał na to i powiedział, że trzeba będzie obciąć cały kosmyk, bo nie da się tego rozplątać. No to ja jeszcze większy ryk
I tak, jak zwykle z bratem darłam koty i non stop się kłóciliśmy, byłam w szoku, że zdobył się na takie poświęcenie.. Kazał mi położyć główkę na kolanach i zaczął po kolei, zębami wyrywać te 'igiełki' z tej szczotki, żeby uwolnić moje biedne włoski.
Tak więc zanim wrócili rodzice, moje włoski były znowu wolne, a biednego braciszka strasznie bolały zęby
__________________
KOSMETYKI
UBRANIA
KSIĄŻKI
słonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując