Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiem, jestem barbarzyńcą
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-11-19, 12:27   #7
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Re: Wiem, jestem barbarzyńcą

Hej, kobietki-zwierzolubki!
Proszę, jeśli nie lubicie futer naturalnych, nie narzucajcie innym swojego zdania, mocno podbarwionego ideologią! Futra naturalne są najpiękniejsze i dziś słuchając w Trójce krótkiego repotrażu na ten temat (m.in. wypowiedź projektantki T. Rosati) dowiedziałam się, że w tym sezonie najmodniejsze są futra naturalne, które królują obecnie we Francji, Austrii i Szwajcarii.
Futro sztuczne to jak kobieta-polityk. Ani kobieta, ani polityk. Nie wyobrażam sobie noszenia sztucznego futra.
Nie wiem, kiedyś wszystko było normalniejsze, futra były, jak ktoś nie miał pieniędzy to ich po prostu nie kupował itp. Ja nie sprzeciwiam się hodowaniu zwierząt na futra i nie boję się wcale do tego przyznawać. Nie ma ustawowego zakazu hodowli tych zwierząt. Nię chcę, by mnie szykanowano z tego powodu.
Od dłuższego czasu szukam kompletu z królika, jeśli nie znajdę, pojadę do babci i osobiście zabiję ze dwie sztuki i dam do wyprawy. I wcale nie będę się czuła mniej kobieca. Do tej pory sama zarzynam sobie kury na rosół, bo nie tknę plastikowego kurczaka ze sklepu.
Zapraszam Was na barszcz na tych królikach, z których futro rózwnież zdejmę osobiśćie.
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora