Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - do pani Dermatolog- LATICORT- uzależnienie!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-15, 10:12   #9
ag-u
Raczkowanie
 
Avatar ag-u
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 31
Dot.: do pani Dermatolog- LATICORT- uzależnienie!!

Cytat:
Napisane przez justiiii
aga wspolczuje!!! doskonale Cię rozumiem bo ja tez mam posterydowe zapalenie...smarowalam sie elocomem 9 miesiecy<tak srednio 2 razy w tyg> ...elocom odstawilam w maju a jeszcze do teraz lecze skutek uboczny tego swinstwa!! tzn przez ten elocom przyplatal mi sie grzybek pityrosporum i mecze sie juz nim ponad 2 miechy...w sumie jak trafilam do dermatologa to powiedzial mi jedno wazne zdanie "stosowalas elocom 9 miechow to teraz 9 miesiecy meczarni przed Toba" ....czyli tak dlugo jak stosowalas steryd na skore tak dlugo bedzie ona wracala do normalnosci...napewno przez pierwsze 2 tyg bedzie gorzej ale ponziej juz powinno byc coraz lepiej ...steryd na twarz to w moim przypadku samobojstwo...powodzonk a
jesli rzeczywiscie tak jest ze bede sie tyle meczyc z ratowaniem co niszczylam twarz to bedzie kupa z maslem........... 2 lata!! oby nie
wczoraj bylam w aptece kupilam zestaw- krem+mleczko do cery nadwrazliwej nawet tani jedno i drugie w okolicach 7 zl i wode termalna iwostinu. dzis rano sie calkiem swieza obudzilam i najwazniejsze NIE SWEDZI mnie juz twarz (tak bardzo jak wczesniej)

justi tobie tez zycze powodzenia trzym sie dzielnie
ag-u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując