Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jaki krem z kwasami dla suchej cery??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-12-31, 15:45   #1
martad28
Przyczajenie
 
Avatar martad28
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 26
Smile

jaki krem z kwasami dla suchej cery??


Cześć wszystkim. Mam cerę suchą, może nawet bardzo. Robiłam eksfoliacje jesienią (3 razy), ale to za drogi interes. Wiem, że była poprawa (pory zmniejszyły się troszkę). Zależy mi głownie na zmniejszeniu porów, "dziurek" i wygładzeniu malych zmarszczek pod oczami (mam 26 lat).
Zastanawiam sie nad La Roche Posay Effaclar, ale nawet nie wiem jakie on ma stężenie w sobie; albo Glyco a Isis - on ma 12%.
Ten pierwszy chyba jest słabszy. Ale też nie chciałabym pogorszyc stanu swej cery, raczej bez wyprysków, chyba, że raz na jakiś czas cos tam wyskoczy, choc ostatnio to dużo sie pojawiło.

A może jakiś inny krem z kwasami?
Czy któraś wypowiedziałaby sie na ten temacik, bo z postów, które czytałam, to raczej wypowiadały sie osoby z cerą tłustą lub mieszaną, które maja wypryski, a ja w sumie to chciałabym poprawić troche swój zmęczony wyglądzik do wiosny i zmniejszyć te pory.
Jak coś doradzicie to napiszcie jaki kremik na dzień, i jaki filtr ( bo ja myslałam o Iwostinie intensywnie nawilżającym),

Z góry bardzo dziękuje za wypowiedzi i pozdrawiam, życząc wszystkiego dobrego w Nowym Roku
martad28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując