Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jaki krem z kwasami dla suchej cery??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-04, 23:25   #19
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: jaki krem z kwasami dla suchej cery??

Cytat:
Napisane przez martad28
Kupię wysoki filtr i zobaczymy. Ciekawa jestem na ile mi starczy ta tubka, bo tak myslałam, żeby te 2 m-ce zrobic kurację (czy to zakrótki okres na kurację )
Tubka 50 ml kremu z wysokim filtrem (bo tylko te z b wysokim np spf 60+ zawieraja szerokie spektrum ochrony przed UVA) powinna przy nakladaniu prawidlowej ilosci = czyli takiej, co to faktycznie chroni a nie tylko sprawia takie wrazenie, WYSTARCZY NA 3 TYGODNIE.
Dlatego polecam Antheliosa DP spf 60 - ma 100 ml w cenie 50, nie migruje i niewypryszcza



Cytat:
Napisane przez martad28
jeszcze jedno: kwasy BHA można używać cały rok, to czy np stosyjąc duży filtr, nie bedzie przebarwień, czy darować te kremy w lecie?? tak do wiadomości mojej
Moim zdaniem, jesli konsekwentnie bedziesz uzywac ochrony przeciwslonecznej > spf 60 stabilne, reaplikowane w polowie dnia, okulary, kapelusz albo czapka z daszkiem, przebywanie w cieniu , etc. to mozesz uzywac kwasow BHA tez w lecie np. w formie maseczki aspirynowej, toniku Mild Clinique, Clear Pore Treatment Neutrogena.
Jesli wiesz, ze nie bedziesz konsekwentna - daj sobie czas az przyjdzie znowu jesien i bedziesz mogla nakladac filtr raz dziennie
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując