Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-17, 11:47   #501
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Klamka zapadla, biore krem i to cudo pod oczy. Nie wiem jak z trwaloscia Bright&Even, ja go dosc szybko zuzywam, dlatego potrzebuje zapasow. A trzymam tak czy siak w lodowce.
Juz wyslali moje zamowienie promocyjne, wiec niebawem bede miala cleanser do buzi, dam Wam znac. Cos czuje, ze cala ich pielegnacja to odkrycie roku.
Judyto Ty przestań kusić , bo nowe zamówienie robię z pielęgnacją tym razem
mam 5 ich pełnowymiarowych podkładów (tweekersy również ), 3 full size róże, trochę cieni więc z kolorówką pasuję ...ale pielęgnacja to co innego skoro Ty i pastereczka polecacie

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
No to poszło pierwsze zamówienie:
CM-Namina i Becky,
YG- Margo, Rwbecca,Annabelle.
LN-Gayle,
Róz THOUGHTS i FROSTED BERRY.
Finish -lighty tinted i high definition pro.
No i kremik pod oczy.
Przesyłka zwykła za 2,50.
Darianno nie wiem na ile dobrze mój monitor oddaje kolory ,ale jak patrzę na Twoje zdjęcie to uważam, że Namina , Becky, Rebecca (miałam te kolorki) będą dla Ciebie za jasne dla mnie były za jasne i za mało żółte ..a Gayle w tym zestawie to na lato ?

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Rzabbko, moim zdaniem podklady szczegolnie latwo warza sie albo robia maske, gdy kladzie sie je bezposrednio na krem, bez primera. W takim przypadku szczegolnie dobrze sprawuje sie primer z krzemionka, np. Soft Focus. Idealnie oddziela krem od podkladu.

Fajny produkt na niespodzianki z olejami Zielona herbata, neem i lawenda.
Wprawdzie posiadam serum lemon z BU i czaję się na olej tamanu właśnie na niespodzianki, ale....jak kusisz to okazuje się ,ze skutecznie ...kliknłęłam, a co ?
A jako primer naprawdę sprawdza się u mnie podkład L&N...pewnie przez ten dodatek ryżu. Wczoraj nałożyłam formułę Cover me na serum olejowe i po jakimś czasie podkład zaczęł się warzyć dzisiaj serum + filtr + jedna warstwa L&N i na to Cover me i jest super

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Bardzo fajny jest tez kremik Eyes and Lines, troche bogatszy od tego zelu Pastereczki, a w tej samej cenie. Ale wzielam zel, skoro Pastereczka kazala
Berries and cream ma chyba Kobietka, Joasiu hop hop!
Pranie a ten kremik Eyes and Lines masz? ja w sumie pod oczy na zmarszczki potrzebuję krem ,a nie na opuchliznę żel od dawna już stosuję pod oczy ten sam krem co na twarz i się u mnie taka pielęgnacja sprawdza aktualnie na zmianę serum z wit C z BU i krem regenerujący z kwasem liponowym, który mi polecałaś i jest oki...chyba to kwestia wieku

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
tak ma, ale przestałam się łudzić, że za pomocą EGM osiągne takie efekty jak ona, wygląd nastolatki ...więc oszczędziłam sobie rozczarowań i wzięłam inny róż
A co do kremu pastereczki, to jak zrobi połowę tego co u niej to i tak bede zachwycona, mam straszne obrzęki pod oczami, za to zmarszczek właśnie nie...
Dziękuję ale mimo ,że wszyscy mnie odmładzają to na nastolatkę jednak nie wygladam Róż Berries and Cream mam , ale na żadnej fotce go nie miałam na sobie. Dzisiaj nałożyłam , bo oczy Green Tea pomalowałam i do tego cienia pasuje ten delikatny chłodny róż
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując