Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mój pseudo smoky...poranny:-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-30, 08:57   #21
wiwisekcja
Raczkowanie
 
Avatar wiwisekcja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: San Diego
Wiadomości: 188
Dot.: Mój pseudo smoky...poranny:-)

Cytat:
Napisane przez mona1978
Wiwi
Masz trójkątną twarz więc proponuje troszeczkę różu - poziomo - na kości policzkowe
Mona!!! jak to trójkatna????Ja bym się dała pociąć ,że mam okrągłą i zawsze próbowałam po skosie pod kości policzkowe ( robiłam rybkę ) i było niefajnie...zazwyczaj dochodziłam do wniosku,że widocznie coś robię nie tak. Czytałam na forum o kształtach twarzy i ich korygowaniu ale za chiny bym nie uznała że mam trójkątna twarz...cholera! O ile dobrze Cię zrozumiałam mam nakładac 'róz' na kosci policzkowe tak jakby pod oczami??? To rozumiesz przez "poziomo"????
No ale tak samo nie widziałam w lustrze,że mam krzywe brwi dopiero na tym zdjęciu zobaczyłam , że jedna jest w kant a druga okrągła. Jednak prawdą jest ,że człowiek sam siebie widzi inaczej niz inni.

Zuza Dziekuje za te miłe słowa...ale nie moge napaćkać czegokolwiek bo np beżów czy brązów u mnie zwyczajnie nie widać, na tych zdjęciach mam naprawdę bardzo mocno czarno umalowane oczy, granat, brąz, beż....te kolory u mnie znikają, a ze śliwka wyglądam jak cięzko chora. ( a jak ubiorę sie na brązowo o matko...wyglądam jak kupa w lesie!!! )Tak naprawdę najbardziej pasuje mi turkus i czarny, oraz wszelkie odcienie zieleni.

Xgosik ja się w swoim idioten camera nie dopatrzyłam takiej opcji jest taki "suwak" blisko-daleko, ale opcji makro jako takiej nie ma...ale szukam, lebiega ze mnie, trochę techniki i się gubię a TŻ mowi zebym mu głowy nie zawracała ( ha! sam pewnie nie wie! )

Kokaina hahah a moj TŻ mowi ,że mam w y t rz e sz cz
...świiiiiiniaaaaa co?!

Karola..Tobie w okularach byłoby do twarzy kochanieńka !

Haallka....no Ty już się nie wypowiadaj na temat "zdecydowanego typu urody"!!!!!!!!!! Mowiłam Ci,że jak Cię zobaczę ...dzwonię na POLICJĘ!!!

( dla niewtajemniczonych - bo to nielegalne wyglądac jak ona! )
wiwisekcja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując