Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - moj nowy
Wątek: moj nowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-08-13, 09:28   #9
Anette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 21
Re: moj nowy "konik":-)

Hej, ja też od jakiegoś czasu staram się uzupełniać me stroje różnego rodzaju szalami i chustami, a ubieramy się, z tego co wywnioskowałam, trochę podobnie Ja bez większych przeszkód łącze je ze sportowym obuwiem, aczkolwiek nie są to typowe adidasy( takie do biegania, czy innych podobnych sportów), a bardziej zbliżone są do trampeczek czy tenisówek, wąziutkie i dopasowane, takie są teraz w obiegu zresztą Do tego ubóstwiane przeze mnie dżiny( ale do innych materialowych takich szereszych spodni też pasuje). Wydaje mi się, że najwięcej zależy od tego co masz na górze, to znaczy kurtke czy bluzke czy jeszcze coś innego. Ja teraz tych moich szali nie nosze bo jest za cieplo, ewentualnie w chłodniejsze dni można coś zarzucić, jak ja to mówie taką szalochustę Generalnie nosze je do kurtkobluzy( jak ja lubie tworzyć nowe wyrazy ) i w takim połączeniu na moje oko wyglada wszystko super Najlepsze byłyby zdjęcia, ale nie posiadam jeszcze aparatu cyfrowego i nie moge się sfotografować, ale tak jak sama stwierdziłaś najlepsza metoda to próbować i tak jak Ci pasuje, tak będzie najfajniej Ogólnie chciałam przekazać, że do sportowego stylu takie chusty i szale pasują jak najbardziej Pozdrawiam serdecznie
__________________
Aneta
Anette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując