Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiarygodni sprzedawcy z Allegro (lista w pierwszym poście)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-07, 14:10   #17
clanculum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 42
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Dzięki za podpowiedź , zaraz to uwzględnię w swoim poście. Wstyd mi, bo nie sprawdziłam ich, spisałam tylko ich nicki...

Jednak muszę przyznać, że z zakupów u tych osób byłam wówczas zadowolona, bo - tak jak już napisałam w innym wątku - nie trafił mi się jeszcze przeterminowany produkt ani podróbka z Allegro.
Fakt zawieszenia konta może, ale nie musi zaraz świadczyć o tym, że sprzedający handluje podróbkami, oszukuje swoich kontrahentów, czy ogólnie jest nieuczciwy. Przyczyna może być prozaiczna, np. roztargnienie/zapominalstwo/nagły wyjazd/wypadek losowy - a konkretnie nie uiszczenie opłat Allegro do 14 dnia miesiąca następującego po miesiącu rozliczeniowym (wtedy konto zostaje zawieszone do czasu uregulowania należności). Konto może także zostać zawieszone za nieregulaminowe treści na stronie "O mnie" lub w opisach aukcji. To niektóre możliwości; zatem odsądzanie a priori każdego, kto ma zawieszone konto, od czci i wiary jest pewną nadreakcją (choć zrozumiałą w świetle masowego handlu podróbkami).


Wracając do meritum - sprzedający, których mogę polecić to:

rotez2, piotrnss, hugboss, jamiolek, redo81, kosma44
clanculum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując