Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Południowa zima...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-26, 01:17   #49
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Południowa zima...

Cytat:
Napisane przez Elfka86 Pokaż wiadomość
czy południowej zimie pasuje ostry turkus???
Z mojego doświadczenia ,jestem właśnie taką tzw.orientalną zimą (oliwkowa cera i szarozielone oczy) wynika,że turkus i szmaragdowy pasują do tego typu kolorystycznego.Potwierdz ają to sugerowane kolory ubioru w specjalnych zestawach dla typu zima (można obejrzeć i kupić taki zestaw na stronie sklepu beautyart). Ja mam masę turkusu w swojej garderobie,obecnie głównie swetry i bardzo mi pasuje.Szczególnie w połączeniu z brązem w odcieniu czekoladowym. Ogólnie dozwolone są zimne lub mocno nasycone odcienie fioletu i błękitu ale te czyste,ewentualnie rozbielone. Warto unikać kolorów złamanych szarościami lub beżami,zima wygląda w tym mdło.No i cieszmy się bo najmodniejsze kolory tej jesieni to głównie kolorystyka stworzona dla zim.Więc śmiało inwestujcie w burgund,fiolet, lila, ciemną czerwień i bordo. Ja wybieram ubrania kontrastowe ale jednobarwne,bez drobnych wzorków,ewentualnie jakaś średniej wielkości dwukolorowa kratka (z dala od twarzy, głównie na spódnicy).I w takich rzeczach jest mi najlepiej.Najgorszy chyba deseń dla zimy to drobne kwiatki czyli tzw. łączka.Radzę unikać,zima wygląda w tym śmiesznie, jakoś tak strasznie dziecinnie i tandetnie. No i żółty i pomarańcz nie dla zim. Mam w swojej szafie pomarańczowe rzeczy (chyba 4,3 bluzki i jedne sztruksowe spodnie) ale wkładam je sporadycznie bo moja cera wygląda przy tym kolorze chorobliwie szaro.Jak macie cerę oliwkową to pomarańczowego radzę unikać.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując