Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Więź z psem podstawą szkolenia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-16, 21:23   #9
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Dot.: Więź z psem podstawą szkolenia

Ja mam własnie taki problem z moim psem. Jest to mieszaniec labradora z czymś,pies ma ok 9 miesiecy,od samego poczatku były z nim problemy,skakał na wszystkich(zwłaszcza dzieci) i gryzł. Mieszkamy w domu jednorodzinnym wiec pies ma mnustwo miejsca do biegania i to robi jakby miał ADHD,nie jest zły,ale nikt nie moze wejsc na podworko zeby on go nie ztaranował, mnie tez to dotyczy,nie przejde przez podwórko zeby nie być cała brudna,podgryziona i uśliniona. Biega koło mnie,szczeka i chwyta za ręke lub noge jak jest za mną. O smyczy moge zapomniec,nie umie na niej chodzic a jak go zapne to skacze gryzie ja i mnie. To duzy pies i nie daje sobie z nim rady,przewraca mnie. Gdy moj mąż jest w poblizu jest duzo lepiej ale maz calymi dniami pracuje i wiecej go nie ma niz jest a ja boje sie wlasnego psa. Do domu zadko go wpuszczam bo taranuje wszystko co na drodze,szafki,stolki,dywa ny,wszystko porozwalane,juz nie wiem co z nim robic i czy cos sie da zrobic z tak nadpobudliwym psem. Biega calymi dniami po ogromnym ogrodzie wiec to nie przez to ze nie ma ruchu,Co robić?
Aha dodam ze rozwazałam fachowe szkolenie ale on nie jest nauczony jezdzic autem wiec nie mam jak go dowozić na szkolenie,kilka razy jak byl maly to z nami jechal to wymiotował wiec zrezygnowalismy z zabierania go z soba.
__________________
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.

Edytowane przez martak110
Czas edycji: 2009-11-16 o 21:27
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując