Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Więź z psem podstawą szkolenia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-07, 08:03   #23
lapinne
Zadomowienie
 
Avatar lapinne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 513
Dot.: Więź z psem podstawą szkolenia

Cytat:
Napisane przez winogronek Pokaż wiadomość
Tylko że pies to nie człowiek , pies jest egoistą robi tylko to co będzie miało DLA NIEGO korzyść.
Jeśli nie dostanie czegoś co dostatecznie go zaspokoi w kwestii nagrody, nie będzie przyswajał wiedzy bo po co nic z tego nie ma, a radość właściciela go nie interesuje
taaa...ciekawe, ze np w kielcach istnieje szkola dla psow, w ktorej smakolyki sa zakazane.

moj pies jest zainteresowany mojaradoscia, bo szkole go budujac z nim wiez. i przyswaja wiedze swietnie.
a jaka widac roznice miedzy nasza mloda, ktora brzybiega na gwizdek i siada przy nodze a psami, ktorym wlasciciel musi pomachac torebka ze smakolykami...one sluchaja sie kazdego, kto ma wypchana kieszen. moj pies nie.

osobiscie jestem zwollenniczka szkolenia opierajacego sie o budowanie i poglebianie wiezi z psem i myslalam, ze o tym jest ten watek...
moze jest mi latwiej, bo moje zwierze kocha prace z czlowiekiem, jest skoncentrowane na przewodniku...w koncu zdecydowalam sie na rase mysliwska. ale naprawde jestem szczerze dumna z tego, co udalo nam sie osiahnac pracujac normalna, zdrowa metoda z nasza suka...jest inteligentna, pojetna, natychmiast sie uczaca dziewczyna, a nie robotem na cukierki.
lapinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując