Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Więź z psem podstawą szkolenia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-07, 10:23   #25
milkanika
Rozeznanie
 
Avatar milkanika
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 751
Dot.: Więź z psem podstawą szkolenia

czy ja dobrze widzę,opowiadasz o psie mając go miesiąc? odezwij się jak tam Twoja musztra przebiega gdy pies skończy rok,a najlepiej gdy będą pierwsze przełomy, bo jak moja była szczeniakiem to latała za mną i też robiła wszystko, normalne szczeniaki zazwyczaj tak mają, a to jak właściciel wykorzysta ten okres procentuje bądź nie w przyszłości,
a skoro mówimy już o ludziach, to współczuję dzieciom wychowanym na musztrze, no i w takim razie twój tz źle robi, bo Cię przekupuje,nie powinien tego robić, bo albo idziesz gdzieś dla jego radości albo masz karę, a co,żadnych nagród, tylko karanie, przecież nie można być takim rozwydrzonym


a jeszcze jedno,mam psa, który dostaje ode mnie smakołyki (nie co komendę i nie naprowadzam, po prostu za wykonane zadanie jest pochwała słowna i pogłaskanie,zabawa, albo smakołyk i w miarę uczenia nie za każdym razem,ale potwierdzam i utwierdzam psa głosem ,że dobrze zrobił) i nie będę mojemu psu żałować kasy na smakołyki, a i przynajmniej mój pies pracuje z każdym,nie tylko z tym kogo się boi i wcale nie musi widzieć smakołyków, radzę wpierw się zapoznać się z tym co się wyśmiewa

Edytowane przez milkanika
Czas edycji: 2010-11-07 o 10:32
milkanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując