Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne LaurEss
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-03, 18:49   #4
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Frantic, w imieniu swoim i innych- dziękuję Oczywiście, jak opanujemy sposób zamawiania, to damy znać. Na razie, z tego co widzę, wszystkie zamówienia były tylko próbkowe.

Dominiko, dzięki za szybką odpowiedź i zamieszczenie zdjęć w albumie. Już żałuję, że nie wzięłam próbek Twoich róży.

Moje zamówienie (próbkowe):
- Delicate Ivory Ethereal
- Delicate Ivory Elemental

i róże:
- Inviting
- Vivacious
- Peony

Wzięłam najjaśniejsze neutralne kolory, pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że nie będą zbyt ciemne. Odpuściłam sobie formułę Minimalist- potrzebuję krycia.

Btw dzięki Wizażowi zostałam maniaczką róży
To drugie na fotce to cień i dali mi go gratis, ale ja w sumie nie lubię różowych cieni, bo mi oko na zmęczone w takich wygląda i chyba wykorzystam jako róż. A podkłady to chyba Gentle a nie Delicate wzięłaś Za ciemne to chyba nie powinny być, w sumie na fotkach bardzo jasno wyglądają, a oni mają całkiem dobre fotki I śliczne róże wybrałaś. Ten True Love, który ja mam jest strasznie napigmentowany , trzeba używać połowę mniej niż np. Joppa czy Lumiere.
I ja też przez te kusicielki z wizażu mam srylion róży do wyboru I co najgorsze marzą mi się następne
EDIT: trochę się boję tego pierwszego posta, bo w sumie wiem niewiele więcej niż Wy. Jakby co, to podpowiadajcie
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-03-03 o 18:51 Powód: +
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując