Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-11, 13:51   #3425
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Trochę już mnie wkurzają te poszukiwania idealnego minerału, pocieszam się, że nie tylko ja mam problemy z doborem koloru i najlepiej wyglądam w jakiś mieszankach.A przez to, że jest tyle firm i kolorów, to na próbki wydajemy więcej, niż na zakup paru wielkich pudeł podkładu Z ostatnią iskrą nadziei czekam na EGM. Kolor to jeszcze pół biedy, najwyżej kupię i zmieszam 2 podkłady, ale na swoją idealną formułę jeszcze nie trafiłam. EDM intensive super kryje i pewnie znajdę w miarę kolor, przy tym jest bardzo naturalny i wydajny, ale z trwałością troszkę za słabo. LaurEss jest trwalszy, ale drogi i mało wydajny.Lumiere cashmere bez STF rice nie daje nic-ani krycia, ani trwałości, może z ryżowym będzie lepiej; a może VV lepiej się spisze?Patrzyłam jeszcze na DreamWorld-ich strona to maskra A kolorów chyba z tydzień musialabym siedziec żeby coś wybrać wśród tylu odcieni i formuł.Tylko moja cera sie poprawila i juz się tak nie zapycha.Myslę też, że przy regularnym używaniu minreałów będzie sie mniej przetłuszczać.Zwątpienie mnie dopada, za dużo osiołkowi dano
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora