Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymienię nowe 5tki DIOR (limitowane edycje), Chanel, meteoryty, Lancome, Clinique
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-06, 16:07   #1
kamelya
Zadomowienie
 
Avatar kamelya
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 322
Przekupka: 25 pkt / 100% pozyt.

nowe 5tki DIOR (limitowane edycje), Guerlain meteoryty i TUTTI KIWI, D&G light blue


Zapraszam do uporządkowanego wątku, który powstał po WIELKIM NOWOROCZNYM remanencie w mojej garderobie mam bardzo dużo nieużywanych kosmetyków (szczególnie 5tki DIORA) które często kupowałam np. na międzylądowaniu pod wpływem chwili, a w efekcie leżą nietknięte. Często kupowałam kosmetyki, bo np. lecąc zapomniałam o głównym elemencie bagażu, czyli kosmetyczce


Kosmetyki NOWE najchętniej wymienię na NOWE i wishlistę - nie szukam ciuchów i książek

Kosmetyki przechowuję w garderobie, w zamkniętym miejscu, tak więc przechowywane są jak najbardziej prawidłowo


- na szaro będę oznaczać wymienione kosmetyki, na zielono chwilowo zarezerwowane
- wysyłam listem priorytetowym poleconym i tego samego oczekuję od drugiej strony.
- preferuję wymianki na kosmetyki o podobnej wartości.

Za odsypki, odlewki z góry dziękuję i proszę odpowiadaj w moim wątku


- z wymianką niektórych kosmetyków, a szczególnie limitowanych edycji mogę być wybredna, za co z góry przepraszam
- wysyłam zawsze listem poleconym
, zazwyczaj priorytetem - chyba, że ustalimy inaczej
- wysyłam przedmioty bezpiecznie zapakowane w folię bąbelkową
- wszystkie kosmetyki staram się możliwie jak najwyraźniej przedstawić na zdjęciu (tak, aby był widoczny ich rzeczywisty stan, zużycie etc), zawsze na życzenie mogę zrobić dodatkowe fotki
- wymiana ma być przyjemnością, dlatego z góry przepraszam, ale nie wymieniam się na siłę


MOJA WISHLISTA:

obecnie szukam (kolejność nieprzypadkowa) :

ZAPACHY:

zapachów szukam na zapas

*Chanel Allure
*Chanel Coco Mademoiselle
*Chanel Chance
*Guerlain Insolence

* Miss Dior Cherie edycja 2011 z przyjemnością zostanie przygarnięta

Można mnie kusić kolorówką guerlain, clinique, lancome i estee lauder

* ciekawe srebrne charmsy ( tylko w idealnym stanie - najchętniej firm: yes lub apart)
* pryzmy sypkie givenchy Poetique Orchid


Zawsze mogę potrzebować czegoś, o czym wcześniej nawet nie myślałam

Można mnie kusić srebrną biżuterią, szczególnie z perłami



------------------------- CIENIE---------------------------------------


5tka DIOR TWILIGHT 140nieużywana , z całym kompletnym opakowaniem. Otwarta do zrobienia zdjęcia - ma małe uszkodzenie czarnego cienia powstałe podczas transportu w bagazu


5tka DIOR PINK IDOL 770 – używana, ubytek jak na zdjęciu, bez pacynek, jest welurek

-------------------------------------------------------------------------------------

lakier do paznokci DIOR VERNIS w kolorze741 Bubble Gum - użyty 2- 3 razy (mam pudełeczko)


----------------------------------------------------------------------------------------------------

wymienione:

5tka DIOR SUNSET CAFE 440nieużywana , z całym kompletnym opakowaniem. Otwarta do zrobienia zdjęcia - nieaktualne

5tka DIOR GOLDFEVER 589LIMITOWANKA, ubytek testowy, z całym kompletnym opakowaniem - leci do Aaaaaneczkaaaaa

5tka DIOR NAVY DESIGN 208nieużywana, z całym kompletnym opakowaniem. Otwarta do zrobienia zdjęcia leci do Aaaaaneczkaaaaa

Dolce & Gabbana - Light Blue edt 50 ml poleci do kamila901(ubytek widoczny na zdjęciu)
5tka DIOR SKY GLOW 009nieużywana, z całym kompletnym opakowaniem. Otwarta do zrobienia zdjęcia poleci do an00

5tka DIOR PINK IDOL 770nieużywana, z całym kompletnym opakowaniem. Otwarta do zrobienia zdjęcia

5tka DIOR PURPLE CRYSTAL 169LIMITOWANKA, nieużywana, z całym kompletnym opakowaniem. Otwarta do zrobienia zdjęcia (na zdjeciu 2 w górnym rzędzie) leci do Desti

Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC07740.jpg
Wyświetleń: 108
Rozmiar:  46,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC07782.jpg
Wyświetleń: 82
Rozmiar:  44,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC07834.jpg
Wyświetleń: 41
Rozmiar:  34,4 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
kolorówka (Dior, Lancome, meteoryty Guerlain)

szukam:

ciekawych charmsów - najchętniej yes i apart


proszę odpisz u mnie

Edytowane przez kamelya
Czas edycji: 2011-03-20 o 14:19
kamelya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując