Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 14:00   #508
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Miałam mieć dzisiaj rozmowę o pracę w Five O'clock (sklep z herbatami) ALE szanowna ''pani kierownik'' sobie nie przyszła i rozmowę przeprowadzał sprzedawca - notabene na oko w moim wieku (22 lata max) i nieprzygotowany. Średnio nam to wyszło i jestem zła, bo ta babka specjalnie wybrała taki termin który jej pasuje a nie mi i jeszcze sobie nie przyszła bo tak .
Gdyby to był mój pracownik to bym jej odcięła pensje albo nawet zwolniła, bo to jest jej zasmarkany obowiązek przeprowadzać rozmowy o pracę a nie sobie nie przyjeżdżać ( bo co, może u fryzjerki siedzi?)
To też pokazuje jak firma traktuje ludzi...kierownik jest wizytówką firmy, niestety. No i brak poszanowania mojego czasu, przygotowałam się bardzo dobrze do rozmowy a nie miałam nawet szans się wykazać
Bardzo lubiłam ich sklepy bo mają szeroki asortyment i dobre jakościowo herbaty ale po tym jak mnie dzisiaj potraktowali to chyba im podziękuję, także jako klientka... Zawiodłam się
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora