Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Drogie podklady ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-22, 18:59   #30
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Nie zebym byla jakims snobem ale drazni mnie fakt przechwalania sie moich znajomych ze one to "uzywaja podkladu za 10 zł i jest super bo po co tyle kasy wydawac" nie mówiac o fakcie ze maja takie tapety na twarzy ze zal patrzec... w swoim zyciu uzywalam i tanszych i drozszych , obecnie wysokopolkowych podkladow i nigdy nie nazbieralam tylu komplementów co do mojej nieskazitelnej cery ja mam taka zasade ze wole wydac spora czesc pieniedzy na podklad ale miec swiadomosc ze wygladam "dobrze " owszem zdarzaja sie i niewypaly .... !!! nie twierdze ze tansze podklady sa do niczego , absolutnie!!! pewnie i wsrod tanszych znajdziecie swoje KWC aha do wysokopolkowych przekonalam sie rowniez dlatego ze nie wywoluja u mnie alergii , te tansze zawsze podraznialy mi cere. polecam dior icone , lancome colr ideal , estee lauder Dw , z tanszych deborah , bourjois
popieram w 100%
mam kolezanki ,ktore zawału by dostały jakby usłyszaly ile za podklad płace ,dla nich to wariactwo zeby tyle kasy wydawac .
a ja lubie kosmetyki z górnej półki,warte sa swojej ceny.
a jakbym miała uzywac podkładu za 10zł to wolałabym wogole nic nie nakładac na twarz ,niewiadomo co w takich tanich mazidłach moze byc?z czego to jest zrobione skoro takie tanie?
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując