Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-02, 12:31   #762
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Aguś mój cellulit był duży, widoczny gołym okiem. Miałam go nawet na ramionach, łydkach, brzuchu. Po stosowaniu olejku w tych miejscach zniknął. Największy był na udach i z nim w tym miejscu ciągle walczę, zmniejszył się co prawda, bo żeby go zobaczyć muszę ścisnąć skórę palcami, ale jak na 2tygodnie stosowania olejku uważam to za rewelację. Żaden krem sobie z tym nie radził. Staram się oczywiście dużo ruszać, pić wodę i unikać słodyczy. Na pewno kupię ten olejek ponownie
Dziękuje joanaros za opinię Na pewno wypróbuję ten olejek, zwłaszcza, ze nie ma przeciwskazań do stosowania podczas karmienia, co mnie niedługo czeka
Przed ciążą, mój cellulit był niewidoczny gołym okiem, ale teraz pod koniec - to masakra No ale cóż, ne mogłam zbytnio się ruszać, to i co się dziwić Mam zamiar dorzucić do tego olejku jeszcze masaż bańką chińską, zobaczymy jaki będzie skutek

Widzę też, ze na BU pojawiło się nowe serum z wit. C bez silikonów - na pewno je wypróbuję, bo po tym z silikonami wyskakują mi drobne krostki, a było tak pięknie na początku
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora