Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-03, 14:54   #777
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
nie mialam pojecia, ze tak musi byc obawialam sie ze mi zaszkodzi, bo jednak ten kolor czerwony jest widoczny widac zwlaszcza na czole do jakiego miejsca polozylam maseczke

dzieki wielkie


z innej beczki przymierzam sie do zamowienia, drugiego juz i chcialam zapytac jakie hydrolaty polecacie do cery problemowej, rozszerzone pory, zaskorniki, niespodzianki mam juz oczarowy i z zielonej herbaty, pierwszy kupie na pewno, nad drugim sie zastanowie, ale moze jeszcze cos polecicie? dadam, ze walory zapachowe maja male znaczenie, raczej chodzi mi o efekty

chce rowniez zakupic olejek myjacy i chyba wersje zapachowa bo mialam bezzapachowa. i mam pytanie czy kupujecie zawsze po 1 buteleczce? bo mi to starcza na hmm jakies 1,5 miesiaca wiec wolalabym kupic 2 i nie wiem czy ryzykowac od razu 2 zapachowe, czy lepiej wziac jeden taki jaki mialam
Moniu, lepiej wez odrazu 2 buteleczki moje 2 zakupione w lutym wlasnie sie koncza..heh

A co do tego ktore masz kupic to juz sama musisz zadecydowac bo ktoz moze wiedziec czy wersja zapachowa Ci ' podejdzie' a pozniej pretensje bedziesz miala
marea jest offline Zgłoś do moderatora