Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-24, 20:51   #445
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Ash, grazia niestety nie potrafię Wam pomóc

Wiem tylko, że Sally Hansen ma spray brązujący do nóg w sprayu który zmywa się zwykłą wodą

Dziś miałam zły humor, więc postanowiłam, że kupię sobie małe co nie co, bo akurat byłam w Douglasie . I co ???

Kupiłam błyszczyk glam shine crystals i będę go używać chyba tylko na wieczór, bo drobinki za duże na światło dzienne , zwykłego glam shine ale niewiem czy na wymiankę nie pójdzie, no chjyba, że do koloru sie przyzwyczaję, cienie Loreal holographic -miałam już nie kupować żadnych cieni, w dodatku cienie o podobnym kolorze już mam, i to nie jedne, oraz tusz l'extreme - trzecia maskara w tym miesiącu ... W dodatku trzymałam już puder brązujący ArtDeco oraz szminkę, ale na szczęście odłożyłam Wrócając do domu popatrzyłam na moje zakupy i stwierdziłam, że chyba byłam na haju, kupując te wszystkie niepotrzebne rzeczy Załapałam jeszcze większego doła ... Na szczęście już mi przeszło

Bardzo miło spędziłam dziś czas w Douglasie muszę przyznać Rozmawiałam z przesympatyczną panią, która znała się na rzeczy, w dodatku sama (!!!) zapronowała próbki podkładu Liquid Finish oraz Cream Finish Kanebo. Gdy zobaczyłam w domu ile tego podkładu mi nalała to aż mi szczęka opadła
Jedną "próbką" będę się maziać chyba z miesiąc
Przy kasie dała mi jeszcze 2 próbki perfum, oraz 2 próbki kremów
Czułam się jak w ulubionej Sephorze

A jakiego ochroniarza mieli... Specjalnie ustawiłam sobie lusterko (w trakcie testowania błyszczyków) tak aby widzieć jego cudne oczy

Dobrze, że teżeta ze mną nie było...
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując