Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Krorkie wlosy-do tych ktore zapuszczaja..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-22, 07:03   #1
assasine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50

Krorkie wlosy-do tych ktore zapuszczaja..


Scinam wlosy, nie mam innego wyjscia. (niezmywalny odcien rudy wbrew deklaracji palette , odrosty ipt..) jako mala dziewczynka wygladalam fajnie, wiec pozostaje mi wierzyc ze teraz gdy moja twarz jest bardziej kobieca nie bede wygladac jak facet :P odrosty mam drobne-jedyne 1,5 cm..zetne sie na krotko, a przez jakis miesiac (bo wtedy bede miala okolo 3-4 cm naturalengo koloru) bede nakladac ZMYWALNA szamponetke (czyli na pewno nie palette :P ) o odcieniu ciemny blond Londy. Pozniej znowu je podetne i juz spokojnie zapuszczam..ylko teraz moje pytanie.. jesli wloski sa krociutkie nie ma problemu z ukladaniem, najgrsza jest dlugosc posrednia i tego sie boje- ze rano bede sie budzic z "niewiadomo czym" na glowei :P tak dlugosc wyglada strasznie..i nie wiem co mialabym z nia zrobic..spinki? wsuwki?.. jakie sa Wasze doswiadczenia? wlosy rosna mi dosc szybko (seboradin, szkrzypowita i wax :P ) wiec mysle ze spokojnie 2-3 cm miesiecznie uzyskam. Czy wlosy krotkie sa trudne w ulozeniu? czego uzywalyscie?
assasine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując