Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - A może.. czyli wahania moherowej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-16, 15:28   #15
AJaLubieSwojeOczy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 027
GG do AJaLubieSwojeOczy
Dot.: A może.. czyli wahania moherowej

Cytat:
Napisane przez moherowa Pokaż wiadomość
Witajcie Wizażanki
Już długo obserwuję ten dział forum i ciągle brak mi było odwagi aby założyć swój wątek.
Znudziłam się sobą .
Kiedyś miałam długie włosy z przedziałkiem na środku . Póżniej "dorobiłam " sobie grzywkę na ukos . Grzywka na ukos też doprowadzała mnie do znudzenia a więc poszłam do fryzjera z prośbą o prostą grzywkę. Po czym , po pewnym czasie znów wróciłam do ukośnej bo stwierdziłam ze w niej było mi lepiej :PP. Jednak w listopadzie wzięłam się za jak dla mnie odważny krok - a mianowicie ścięłam włosy bardzo mocno jak dla mnie na całej długości . I to bardzo mi się spodobało jednak byłam zmuszona do ciągłego prostowania. Miałam długie włosy hym.. aż takie do piersi a ścięłam do ramienia . Jednak teraz stwierdzam ,że mam ochotę wrócić do długich włosów tz. bez grzywki .Jak myślicie czy warto:P? Heh zdjęcia które załączam są troszkę stare no ale .. widać w nich przemiany :P więc nie śmiejcie się . Nigdy nie farbowałam moich włosów i nie chce tego robić :P choć był taki okres w moim życiu ze bardzo mi ściemniały ( nie wiadomo dlaczego :PP). ogółem moje włosy są kręcone lecz gdy je ścięłam już tak sie nie kręcą .

Od jakiegoś czasu sie maluję i ciągle zastanawiam się w jakiego koloru cieniach mi dobrze :P Z reguły maluję brązem lub śliwką -różem .




1. Jak się opalasz - ciężko, najpierw na różowo,

2. Kolor oczu - raczej ciemne , z ciemną obwódką , kolor jako taki no czysty :P , brązowe , brwi rzęsy brązowe

3. Piegi - troszke na nosie takie delikatne :P

4. Cera - jasna brzoskwiniowa rumienię się na różowo ?

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, brązowy z lekkimi refleksami:P

6. jasne ,można powiedzieć bardzo jasne

7. dobrze czuję się w czerni , w czerwonym brązach nawet ,jasnym groszkowym zielonym. lubię też żółte dodatki. Niezbyt dobrze wyglądam w bieli i granatach

Moherowa - jaki nick!

Mi się bardziej podobasz [] bez grzywki, na tym zdjęciu wyglądasz super: http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1214296439 .
Zapuść włosy gdzieś tak 10 cm za ramiona, przestań prostować, odżywiaj je i może znowu Ci się tak ślicznie zakręcą .


Cienie? Wg mnie, pasowałyby do Ciebie fiolety, beże, głębokie [zgniłe ] zielenie, granaty. O jeszcze srebrny cień by ładnie wyglądał .

A co do kreski, to radzę tak jak dziewczyny na górze .
__________________

AJaLubieSwojeOczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując