Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaz dla mlodej mamy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-05, 19:31   #1
martynika26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 37

Makijaz dla mlodej mamy :)


Witajcie dziewczynyOgladam i ogladam te wasze sliczne makijaze i postanowilam sie zwrocic do was o rade...do makijazu mam raczej dwie lewe rece,brak zmyslu artystycznego chybaJestem 25letnia mama dwojki syniow,moj makijaz zawsze wyglada tak samo w swiatek,piatek i od swieta ,krem lekko nawilzajacy,pod oczy korektor poniewaz mam cienie pod oczami,tusz do rzes i to wszystko...czasami blyszczyk i czarna kredka na lini wody ale juz ostatnio jej nie stosuje bo wiele osob tutaj wypowiedzialo sie ze wyglada to kiczowatoMam dosyc dobra cere tzn brak pryszczy..raczej sporadycznie....Chcialaby m umiec zrobic sobie inny makijaz ale wogole nie mam na niego pomyslu...Musze miec delikatny makijaz ze wzg.na to ze najczesciej wychodze z dziecmi i moze zabrzmi to jakos glupio ale jakos zle bym sie czula z mocnym wyzywajacym makijazemZalezalob y mi na podkresleniu oczu w delikatny ale wyrazisty sposob i odpowiedni do mojego typu urody..fajnie by bylo czasem zaskoczyc meza jakims nowym wizerunkiem ale tez zrobic to dla siebie by poczuc sie rowniez jak kobieta a nie tylko mamaDlatego bardzo Was prosze o rady i propozycje dla mnie...bede Wam wszystkim bardzo wdzieczna
martynika26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując