Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-28, 10:24   #2254
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Ayuuri natural, Herbal Gentle Cleansing Shampoo, Amla, Chamomile & Aritha, Firma (chyba) Fudco

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Polyquaternium-7, PEG-7 Esters, Sodium PEG-7 Olive Oil Carboxylate, Propylene Glycol, Sapindus Mukurossi (Aritha), Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria), Flower Extract, Phyllanthus Emblica (Amla) Fruit Extracta, Sodium Methylparaben, Phenoxyethanol, CI 14720, CI 19140( Yellow 5), Parfum( Fragrance)

Nadaje się do czegoś ten szampon? Zamówiłam z helfy i myślałam, że będzie w 100% naturalny a tu na samym początku SLS
Szampon sam w sobie nie jest zły, na zielono zaznaczyłam elementy naturalne, ziółka [orzechy myjące, rumianek, amla] + nawilżający propylene glycol, a że początek to detergenty - no cóż, tak to już jest z szamponami
Jak dla mnie skład nie wygląda źle, a jeśli SLES nie wywołuje u Ciebie podrażnienia, to nie przekreślałabym tego kosmetyku.
Bo jeśli szukasz czegoś na 100% naturalnego, to raczej tylko zostają Ci do gotowania orzeszki albo mydlnica , każdy inny, gotowy kosmetyk zawsze będzie jednak trochę chemii zawierać.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora