Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierwsza zmiana
Wątek: Pierwsza zmiana
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-05, 15:03   #1
Klaudii98
Przyczajenie
 
Avatar Klaudii98
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4

Pierwsza zmiana


Witajcie Mam 16 lat i tak naprawdę to po raz pierwszy chce w sobie coś poważnie zmienić. Dotychczas przez szkołę baletową nie robiłam nic, zero makijażu , długie naturalne włosy. Później po odejściu ścięłam je do ramion i zdecydowałam się na prostą grzywkę - to był błąd ! Mam okrągłą buzie i wyglądałam jak "grzybek" ? Teraz włosy odrastają i już ich nie zetnę. Pozostałości po grzywce jeszcze nie do końca długie (sięgają prawie brody) układają się po bokach twarzy ;/ Włosy mam naturalnie ciemno brązowe wcześniej rudziały od słońca. Nie są idealnie proste. Łatwo się je układa. Oczy prawie czarne. Cera jasna , łatwo się rumienie i szybko opalam na delikatne brązy. Ale ostatnio unikałam słońca
Co do koloru ust jasno czerwone lub lekko bordowe
Na zdjęciu gdzie stoję tyłem widać długość moich włosów obecnie

Na włosach robiłam lekkie ombre w wakacje. I kolor końcówek strasznie mi się spodobał. Wydaje mi się że rozjaśniono je o jakieś 2-3 odcienie i wyszedł taki rudawy blond.
Mam więc pytanie na jaki kolor by mi pasował ?
W nim się zakochałam (to te zdjęcia dziewczynki z miśkiem i z tymi drzwiami)

Mam ogromną nadzieje że w takim było by mi do twarzy Już sobie siebie nawet w nim wyobraziłam Jeśli tak to jak mogła bym go uzyskać ? fryzjer? Ale żeby nie zrobił mi siana na głowie to jaka metoda ?
A co sądziły byście o takim ? i wtedy delikatne fale trwałą ?
(dziewczyna na plaży) ten tez jest śliczny
Przepraszam że ten post jest jaki jest ale jeszcze nie ogarnęłam dokładnie jak to jest z dodawaniem zdjęć
A co do makijażu ? Jaki kolor szminki i markę ? Podobają mi się czerwienie ale morze wy podpowiecie mi jaki byłby lepszy
Myślałam nad kremem bb skinfood good after noon rose lemon , źle się czuje w podkładzie więc myślałam nad czymś w tym stylu , i chciała bym lekko rozjaśnić moją okrągłą buzie co myślicie ?
Proszę o wszelkie porady
Dziękuje
Klaudii
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20141203_123843-1.jpg (22,6 KB, 334 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20141203_095601.jpg (18,0 KB, 293 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg large.jpg (58,6 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wpid-screenshot_2013-08-11-09-29-45-1.png.jpg (46,3 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg delikatne-loki.jpg (31,6 KB, 95 załadowań)
Klaudii98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując