Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - najfajniejszy komplement jakim was obdarzono i totalny antykomplement
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-06-14, 16:42   #2
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Wink Dot.: najfajniejszy komplement jakim was obdarzono i totalny antykomplement

Najczęściej spotkam się z komplementem [zwłaszcza od facetów], że mam ładne oczy. Mnie samej trudno to obiektywnie ocenić, bo zazwyczaj się sobie zupełnie nie podobam, ale może coś w tym jest, bo słyszałam to już wiele razy

Z antykomplementów, to przypominają mi się dwa. Jeden miał miejsce jeszcze w podstawówce. Zakochał się we mnie taki chłopak ze szkoły, bardzo prymitywny koleś, prostak itd. Poza tym był nie w moim typie [mało powiedziane]. No i kiedyś jego kolega rozmawiał ze mną i usłyszałam coś takiego: "Łukasz [ten, co się we mnie zakochał] powiedział, że bardzo ładna jesteś. Co prawda, gdybys miała mniejszy nos, byłabyś ładniejsza, ale i tak mu się podobasz." Co za bezczelność! Nie wiedziałam czy mam sie złościć, czy śmiać z tego

Druga sytuacja miała miejsce dwa lata temu na zlocie fanów M.M. Poznałam tam wielu dziwnych ludzi, miedzy innymi pewnego osobnika, którego imienia nie wymienię. Z wygladu totalnie mi sie nie podobał [nadwaga, niski wzrost, buty na koturnach, po prostu wizualnie - nie], a i w rozmowie irytował mnie nieco, bo cały czas żartował, ale tak, jakby uważał mnie za jakąś idiotkę, nie wiem, dziwne to było [nie jestem idiotką i wówczas tez nią nie byłam ]. Ale jakoś tak trzymaliśmy się tam razem i sobie gadaliśmy. I w pewnym momencie, już nie pamiętam jak to wyszło, coś tam powiedziałam, a on to źle zrozumiał i tak przy wszystkich: "no chyba nie sądzisz, ze Cie podrywam?!' z ironicznym, kpiącym uśmieszkiem. Oczywiście, że tak nie sądziłam!!! Nie wiem jak ten gnom mógł sobie tak bezwstydnie pochlebić! Poczułam się upokorzona i w ogóle jak najbrzydsza osoba na świecie! grrrrrrrrrr
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując