Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - najfajniejszy komplement jakim was obdarzono i totalny antykomplement
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-06-14, 20:05   #11
natuska17
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3 317
Dot.: najfajniejszy komplement jakim was obdarzono i totalny antykomplement

Dwóch facetów powiedziało mi kiedyś, że słodko wyglądam jak śpię. Ja nie widzę w tym nic słodkiego, bo ponoć strasznie głośno chrapię, sapię, no i mlaszczę przez sen. Poza tym często słyszę, że mam ładny uśmiech & dołeczki. Mój eks to z kolei zawsze twierdził, że mi ładnie z buzi pachnie, nie znał wcześniej żadnej dziewczyny, która zawsze miała świeży oddech oraz czyste i białe ząbki. Nie wiem ile w tym prawdy, może po prostu trafiał na panny z problemami żołądkowymi, czy z dziąsłami, więc całowania z kobietą, której z buzi nie śmierdzi, zaznał dopiero ze mną
W zeszłe wakacje, gdy byłam nad morzem i leżałam sama na plaży, pewien chłopak sprzedający "pączki, bułki, jagodzianki" zatrzymał się przy mnie i powiedział, że jestem taka śliczna, że musiał zrobić sobie przerwę w pracy i mnie poznać osobiście. To było strasznie miłe
Antykomplementy to słyszę codziennie od mojego taty, który rano wita mnie tekstem "cześć gruba dupo". Już nieraz mu tłumaczyłam, że może mnie tym doprowadzić do anoreksji, ale widocznie zna mnie zbyt dobrze i wie, że nie odmówiłabym sobie nigdy przyjemności jaką sprawia jedzenie Ostatnio kolega mnie doinformował, że kilku moich innych kolegów nazywa mnie "J.Lo". Chodzi oczywiście o moją figurę. Jemu też zagroziłam, że niedługo będą mówić na mnie Victoria Beckham albo Calista Flockhart, ale też mnie wyśmiał (podobnie do taty - zna mnie zbyt dobrze ) Kiedyś jak szłam z kumpelą o podobnej budowie ciała jak ja, usłyszałyśmy za sobą jak jakiś chłopak mówi do kumpla z takim jakby oburzeniem, że takie coś jak my może istnieć "patrz jakie biodra mają" :|
__________________


Edytowane przez natuska17
Czas edycji: 2005-06-14 o 20:13 Powód: coś mi się przypomniało :)
natuska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując