Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - najfajniejszy komplement jakim was obdarzono i totalny antykomplement
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-14, 20:33   #12
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: najfajniejszy komplement jakim was obdarzono i totalny antykomplement

Komplementy super Mnie komplementują zupełnie zwyczajnie co z jednej strony niezbyt mnie cieszy bo takie "zwyczajne" komplementy szybko nudzą choć nie twierdze że nie są miłe A więc usłyszłam raz że mam oczka tak ślicznie i głębokie (cokolwiek to miało znaczyć) że można się w nich uopić. Raz dostałam smsa że mam "śliczne oczka i słodki uśmiech" - smsa trzymałam jeszcze wtedy bardzo długo i dopiero niedawno skasowałam Moja pierwsza miłość mi powiedizała że jestem wyjątkowa czego niezapomne do końca życia bo w końcu wtedy tylko 13 lat miałam Mój eks stwierdził że jestem śliczna i mam ładne włosy ale lepiej jak bym sie przefarbowała na blond Do tej pory nie wiem czy to komplement
Nie miły komplement usłyszałam od grupy dziadków ktorzy stali do sklepem i pili winko- "Ta to jest warta grzechu i wszystko ma na swoim miejscu " Poczułam się zażenowana i delikatnie mówiąc zrobiło mi sie niedobrze :/ Kolezanki czesto komplementują moje piersi Nie pisze więcej bo wpadne w samouwielbienie hihihi

Pozdrawiam
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując