Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - najfajniejszy komplement jakim was obdarzono i totalny antykomplement
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-06-15, 02:43   #19
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: najfajniejszy komplement jakim was obdarzono i totalny antykomplement

mam wrazenie, ze jeszcze niedawno byl jakis watek z komplementami, ale co tam, jadziem
hmm, pamietam jak bylam mloda rozkwitajaca nastolatka i przezywalam plomienny romans ze starszym mezczyzna (przynajmniej wtedty mi sie on plomiennym wydawal ) kiedys zapytal mnie na jakie studia pojde po liceum, powiedzialam, ze prawo. na co on: czyli bedziesz piekna, mloda pania adwokat. na co ja: no coz, nie zawsze bede mloda. a on na to - z takimi nogami zawsze bedziesz hehe, fajnie mu sie udalo, ja wtedy wzielam na powaznie, teraz jako stara wyga wiem, ze mowil to tak sobie, zeby tylko wyrwac mlodke z nudow.. bo potem sie oczywiscie wypial
a kiedys taki inny facet ktorego ledwie co znalam zaczal ze mna rozmawiac - ja mu powiedzialam - wow, nie sadzilam, ze bedziesz mnie pamietal (to byl jakis znajomy znajomego) - a on na to: no co ty, takie nogi bym zapomnial???
co najsmieszniejsze - mam najzwyczajniejsze nogi pod sloncem, ani specjalnie dlugie, ani specjalnie proste, chociaz szkaradne nie sa. a jednak komplementy na ich temat czasem sie zdarzaja - zwlaszcza jak mam nogi opalone (jeszcze kiedys, w czasach z ktorych pochadza te komplementy - opalalam). w ogole zauwazylam, ze faceci sa duzo bardziej akceptujacy jesli chodzi o damskie nogi niz my same. moj TZ nawet nie wiedzial co to sa krzywe nogi, zanim mnie nie poznal. po prostu nie zwracal uwagi na to, ze krzywe.
moj TZ komplementow mi nie szczedzi, a do tego wszystkie wypowiada z nieklamanym zachwytem na licu, uwielbiam go za to kiedys strasznie sie wstydzilam swojej twarzy po ataku placzu - czerwona geba, zapuchniete oczy, po prostu koszmar. a on mi tak fajnie powiedzial, ze uwielbia moja twarz po placzu, ze wyglada jak ziemia po deszczu ladne.
kiedys bylam w klubie dla gejow i podszedl do mnie jakis facet i oswiadczyl, ze jest gejem, ale musi mi wyznac, ze wygladam slicznie, i ze jesli w klubie dla gejow ktos mi mowi taki komplement to musze uwierzyc, ze naprawde wygladam bombowo
hm, zaraz pomysle o antykomplementach...
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując