Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o Avonie - część 10
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-16, 14:28   #7
Agatheska
Zadomowienie
 
Avatar Agatheska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 494
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Ale nude to właśnie najjaśniejszy kolor. Więc chyba nie rozumiem Twojego posta...
Miałam na myśli, to, że odcień nude jest dla mnie najodpowiedniejszy pod względem tonacji (żółtawej cery) natomiast co do odcienia jest zdecydowanie dla mnie za jasny Kupiłam kiedyś próbki kilku różnych odcieni z ciekawości, ktory byłby dla mnie właściwy. Zamówiłam sobie na próbę ten odcień podkładu"Idealny kolor" , mimo, że ładnie stapiał się z moją skórą, to jednak wolę ciemniejsze odcienie. Myślę, że Natural Beige (idzie na beż) i takie są jeszcze lepsze dla mnie, byłby w sam raz. Natomiast zrezygnowałam z podkładów w Avonie i teraz kupuję podkład innej firmy

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Dziewczyny pisałyście o tym uczuleniu po szminkach "Potęga Koloru" a ja mam na nie zamówienie i tak się cieszyłam, z tego że dostanę upominki Jednak teraz sama nie wiem czy dobrze zrobiłam je polecając Nie uśmiecha mi się ich odsyłanie i trzeba będzie pożeganć się z prezencikami

Jutro składam zamówienie i ogólnie jestem zadowolona mam ponad 600 zł jeśli oczywiście nie będzie braków to będzie
__________________
"Gdybyś mógł zajrzeć w głębie mojej duszy, znalazłbyś bezcenne skarby. Gdybyś mógł spojrzeć na mnie raz jeszcze, ujrzałbyś wyjątkowość. Gdybyś mógł posłuchać mojego umysłu, usłyszałbyś bicie serca. Gdybyś tylko zechciał, mogłbyś mieć taką moc, gdybyś tylko chciał, mógłbyś ..."
Agatheska jest offline Zgłoś do moderatora