Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak to z tymi filtrami?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-01, 22:30   #30
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Jak to z tymi filtrami?

Cytat:
Napisane przez Ash
Z drugiej strony jest tyle kremow i roznych kosmetykow na rynku i filtry to sa jedyne "prawe" kosmetyki?
Urzekło mnie to określenie - prawe kosmetyki
Ash, rewelacja, poważnie

Tak, to jedyne prawe kosmetyki - tylko one chronią przed zmarszczami, dbają o nawilżenie, naczynka, dzięki nim nie powstają przebarwienia (a o te nietrudno, np. biorąc pigułki), powodują,że jak coś się pojawi na buzi, to się szybciej goi, jej, można tego wymieniać w nieskończońość
no i przy kwasach czy retinoidach są obowiązkowe.


Z 80 się opalam na ciele, leciutko, tak na brzoskwiniowo, zresztą, zmoją karnacją czekoladowa opalenizna mi nie grozi, nawet jakbym nie używała filtrów i opalała się na olejek bambino
podczas 4miesięcznych pobytów na Karaibach musiałabym aplikować sobie krem co godzinę, a apikowałam rzadziej i tak się delikatnie opaliłam (na buzię co 30 minut ).
Własnie tu widać, co większość osób rozumie przez filtry - że to bloker i słońce nas nie tknie. Pewno, na buzi to ma nie ruszyć, ale nawet przy 80 czy 100 nie blokuje promieniowania, stąd ta nazwa jest błędna, on tylko powoduje, że przedostaje się go mniej. A tak w ogóle, to jak ktoś używa filtrów, to nie oznacza, że jest jakimś wampirem, czy coś, i nie wychodzi na słoneczko Wychodzi, tylko z warstwą ochronną na buzi
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując