Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry UV a makijaż
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-08, 07:05   #3138
bdan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 43
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez katiia Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że znalzłam podkład, który można stosować na nieavenowskie filtry. Piszę "wydaje mi się", bo nie jestem specjalne dobra w czytaniu składów, dlatego proszę Ekspertki o rzucenie na to fachowym okiem.

podkład rozświetlająco-antystresowy Avonu:

aqua, cyclopentsiloxane, phenyl trimethicone, dimethicone, cyclomethicone, buytylene glycol, cetyl peg/ppg-10/ dimethicone, diisostearyl dimer dilinoleate, octyldodecanol, sodium chloride, sorbitan sesquioleate, mica, glycerin, isononyl isononanoate, nylon-12, sodium pca, pvp/hexadecene copolymer, octyldodecyl neopentanoate, peg/ppg-18/18 dimethicone, quaterinum-18 hectorite, imidazolidinyl urea, laureth-4, tribehenin, pethylparaben, dimethiconol, perfluoropolymethylisopro pyl ether, disodium edta, polysilicone-11,propylene carbonate, aluminum hydrxide, stearic acid, parfum, xanthan gum, trifluoromethyl ci-4 alkyl dimethicone, tocopheryl acetate, trimethylsiloxysilicate, retinyl palmitate, aloe barbadensis extract, lecithin, anthemis nobilis oil, lavandula angustifolia oil, c12-15 alkyl benzoate, propylene glycol, diazolidynyl urea, tocopherol, adenosine triphospheate, saccharomyces/magnesium ferment hydrolysate, polyethylene,saccharomyce s/potassiumferment hydrolysate,silica, phenoxyethanol, propylparaben, butylparaben, isobutylparaben, isopropylparaben, ascorbyl palmitate, beta-carotene, helianthus annuus seed oil

UFF!-Jeszcze nigdy nie widziałam tak dłuuugiego składu. Co o nim myślicie???nie zdestabilizuje filtrów?


Czy można używać na "nieavenowskie" filtry, bo chyba ma mikę (czy ta mica to coś innego) . Juz nić nie rozumię. Proszę o pomoc
bdan jest offline Zgłoś do moderatora