Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Książka z życzeniami na specjalne okazje !!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-19, 08:01   #2380
nirshya.dwbh
CraftMod
 
Avatar nirshya.dwbh
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: kraina zwana podlasiem
Wiadomości: 14 054
GG do nirshya.dwbh
Dot.: Książka z życzeniami na specjalne okazje !!

No to teraz ja cośpowiem
Natalko zrób jeszcze z 15 szt to wpadniesz w taki rytm, ze prawie z zamkniętymi oczami będziesz robić
Pierwsza książka jest ładna, jak pryskasz to machaj tym sprajem pod różnymi kątami iu z różnych stron, bo widać, ze szlaczki od strony kartek masz niedopryskane. Jeśli chodzi o druga stronę to przyczepię sie do tekstu, staraj sie tak go ustawić, zeby nie był tak blisko zgięcia, potem przy pryskaniu moze być problem, jak dla mnie to by sie prosiło o większe też litery. Bardzo za to podobają mi się kwiatki Zdjęcie mogłoby być ciut wyżej ale to taka drobnostka
polka bardzo ładnie, tylko zwróć uwage na rogi i nitki
Noami witaj u nas A teraz technicznie Po pierwsze staraj sie na ile to możliwe zdejmowac nitki z kleju przed pryskaniem. Po drugie, nie wiem czy to kwestia oświetlenia, ale chyba powinnas lepiej przyklejać okładkę na miejscach zgięcia. Po trzecie widzę, że najpierw popryskałaś z szablonem potem zapryskałaś, miałam kiedyś taki przypadek i chyba nie udało mi się tego poprawić jak trzeba, więc lepiej nie zmieniać zdania JAk na pierwszy raz to jest bardzo dobrze
Co do drugiej to lepiej wyszła, mi nie pasuje zabardzo ta ramka wokół tekstu i kłos na lewej kartce mógłby byc do góry, ale to małe rzeczy, wyszła bardzo dobrze
klaudens ojojoj, daj więcej kleju, koniecznie; klej na brzegach kartek, tam gdzie sie unoszą i koneicznie zwróć uwage jak obklejasz okładkę, moim zdaniem nieelegancko wyglądają te pofałdowania. Widzę, ze masz takie same niebieskie kwiatki, sliczne są ,
__________________
Galeria - naszyjniki
Papierowe próby.... ramka z szybką na szybko
Bloguję


nirshya.dwbh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując