Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 13:47   #1198
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Cytat:
Napisane przez czekoladka Pokaż wiadomość
Zawsze marzyłam o brązowych oczkach i dłuuugo nosiłam się z zamiarem zakupu soczewek w tym kolorku aż w koncu mam;D Kupiłam soczewki J&J Acuvue2 colours Opaque (całkowicie zmien. kolor), właśnie zamowilam kolejne opakowanie w sklepie internetowym I zdziwilam sie bardzo, bo roznica w cenach jest kolosalna!! W salonie placilam 170 zł - za opakowanie soczewek 2-tygodniowych - 3 pary, a w sklepie internetowym 141 zł z przesyłką;P (135 zł cena promocyjna, 150 zł bez promocji). Bałam się troszke, bo nasłuchalam się roznych opinii , że np. w kolorowych soczewkach widzi się słabiej, czuć je na oku itp. Okazało sie to nieprawdą (w moim przypadku) , nie czuję ich wcale, noszę nawet 3 tyg. jedną parę, widzę świetnie no i nareszcie mam brązowe oczka Załączam fotki Aha - mam wadę -1,75 i równiez nie poznawałam ludzi na ulicy;P wstyyyyd i obciach na całego - przynajmniej dla mnie, więc postanowiłam coś z tym zrobic;P Na tych fotkach mam troszke inny kolor skóry z uwagi na różne oświetlenie;P Dodam jeszcze, że osoby, ktore mnie nie znały, w ogole nie zorientowały się, że mam soczewki kolorowe i lekko się zdziwiły Wyglądają całkowicie naturalnie

Śliczny masz naturalny kolor oczu
A w soczewkach mmm.. tez slicznie tak naturalnie
Możesz wkleic fotki soczewek w pojemniku?
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując