Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fryzury na studniówkę/półmetek /komers/bal - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-12-06, 17:44   #27
panterkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 20
MAM POWAŻNY PROBLEM :(((((((((((((((((((((((( POMOCY!! :((

Witam wszystkie wizażanki. Moim probleme jest jak większośći dziewczyn w tym czasie - studniówka Problem dokładniej polega na znalezieniu sobie sukienki i fryzury... a do studniówki zostało już niewiele czasu (mam 7 stycznia)
Otoż mam 173 wzrostu i jestem taka troche nie wymiarowa (i tu własnie problem ze znalezieniem dpowiedniej sukienki ) mam szerokie biodra (spodnie rozmiar 40) a u góry jestem szczupła i mam malutkie piersi (bluzki rozmiar 36, S) jaką powinnam kupić sobie sukienke?? Czy w tym wypadku powinnam sobie kupić sukienke z gorsetem żeby ukryć wszystkie niedoskonałości?? Jak myślicie???????
A teraz sprawa fryzury... mam długie włosy.. gdzieś do około połowy pleców, są sianowate.. puszą się.. :/ są wycieniowane i wystopniowane. Zalezy mi na fryzurze takiej zeby była upięta z tyłu w kok, ale nie cała żeby jakies pasma były wypuszczone z tyłu (nigdzie nie umiem znależć takich fruzyrek.. archiwum juz przejrzalam)
Bardzo prosze o pomoc.... jestem bardzo zdesperowana.... a przecież to ma być bardzo piękny dzień. Jeszcze raz baaardzo was prosze o pomoc !!!!! z góry dzięki.
P.S Ja wiem ze ten temat ostatnio bardzo często sie wałkuje, no ale cóż na to poradzić kazdy chce wyglądac wyjątkowo i prosi o rady...... prosze.. pomóżcie.. wklejajcie jakies zdjęcia
panterkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując