Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokaż swoje usta :) Zdjęcia błyszczyków/pomadek na ustach.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-03, 21:15   #8
anita_w
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 856
GG do anita_w
Dot.: Pokaż swoje usta :)

Dziewczęta, polecam Wam błyszczyki Lovely! Kosztują grosze, ja mam po jednym w róznych kieszonkach i torebkach. Poszerzyli teraz trochę wybór kolorów. Błyszczyki są gęste, jeśli nie nałoży się ich za dużo, pięknie się trzymają i nie sklejają ustek. Mają fajne transparentne kolorki.

Polecam Wam bardzo także błyszczyki Glam Shine Wibo (Wibo i Lovely to jeden producent, ale w Rossmanach stoją zawsze dwie oddzielne szafy). Ten błyszczyk jest po prostu przecudowny! Ma kryjący kolor i zawiera mnóstwo rozświetlających drobinek, do tego pięknie pachnie owocami. Nio i znalazłam ten błyszczyk w odcieniu brązu, jakiego zawsze szukałam.

W ogóle warto zaglądać czasem do tych szaf Lovely i Wibo Ja kiedyś omijałam je szerokiem łukiem. Teraz generalnie mam takie wrażenie, że kosmetyki Wibo są lepsze od Lovely. Z serii Wibo polecam Wam cienie do powiek (Lovely są beznadziejne, jakieś takie woskowe), są bardzo lekkie, nieźle się trzymają i mają fajne kolory, poza tym róż do policzków (podobnie - tylko u tej firmy znalazłam lekką perłową brzoskwinię), nio i te fantastyczne błyszczyki Glam Shine.

Dolly, fajny pomysł na wątek Będę wklejać ustka przy okazji kolejnych makijaży
Buźka!
anita_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując