Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokaż swoje usta :) Zdjęcia błyszczyków/pomadek na ustach.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-05, 18:39   #16
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Talking Dot.: Pokaż swoje usta :)

Dzięki wielkie dziewczyny zakomplementy ale mi się miło zrobiło:-D
Bardzo polecam te błyszczyki z Avonu, są naprawdę dobre, świetnie nawilżają usta i bardzo dobrze się trzymają. Ostatnio wypróbowywałam nowy akurat przed pójściem się kąpać i go nie ścierałam z myślą że i tak go zaraz zmyję :-D i wiecie co?? Żel do mycia twarzy ani go ruszył, musiałam po myciu potraktować usta dodatkowo husteczką hehe Tylko problem jest z kolorami, te katalogowe w ogóle nie odpowiadają rzeczywistości stąd moja wpadka z tym ciemnym, kolorek zupełnie inaczej wyglądał w katalogu, będę musiała go wymienić. Tak więc najlepiej wcześniej obejrzeć je w realu albo najwyżej wymieniać. Podsumowując naprawdę je polecam, sama mam już 3 i nie mam zamiaru na tym poprzestać hehe :-D . To najlepsze błyszczyki kolorowe jakie do tej pory miałam

Jeszcze jedno :-D osobiście nie lubię pomadek Avonu ponieważ większość z nich strasznie mi wysusza usta (słyszałam też tą opinię od znajomych), używam ich tylko i wyłącznie z jakimś błyszczykiem. Jedyna która mi przypadła do gustu to nabłyszczająca, ale te z tej serii prawie koloru nie dają.

pozdrawiam

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2005-06-05 o 18:48
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując