Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nowości Oriflame
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-08, 10:59   #1
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146

nowości Oriflame


Pewnie ten wątek nie będzie cieszył się takim powodzeniem jak "Avon-nowości", ale co mi tam.
Sama z chęcią zasięgnę opinii o nowych kosmetykach Oriflame, ale też wyrażę swoją, bo ostatnio przerzucam się coraz bardziej z Avonu na Oriflame. Nadal podchodzę do obu firm sceptycznie i nie zamawiam wszystkich wychwalanych pod niebiosa nowości, ale coraz częściej podoba mi się wiecej rzeczy z Oriflame niż z Avonu. Albo mi się gust zmienił albo firma się lepiej stara. A co Wy o tym sądzicie? Jakie nowości Oriflame polecacie? Jakie odradzacie??
Sama zostatnio zakupiłam następujące nowości
- odświeżająco-chłodzący talk w płynie - nie polecam, chyba, że ktoś lubi mieć białe talkowe "skarpetki" na nogach
- pilniczek w kolorowe paski do paznokci (był w kat. 10, ale nie wiem czy nadal można go kupić) - polecam, bo piłuje należycie, a do tego jest poręczny i ładny
- pędzel do pudru/różu - mam go od wczoraj i szczerze mówiąc już mam o nim nie najlepsze zdanie - jest miły i miękki, do tego poręczny, ale za mały (wg mnie raczej do różu niż do pudru się nadaje) i już gubi włoski
- paleta cieni do powiek Retro - póki co baaaardzo mi się podoba, kolory są świetne, a cienie ładnie się ze sobą łączą, są mięciutkie i dają intensywne barwy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg talk.jpg (14,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pilniczek.jpg (12,7 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pędzel.jpg (12,5 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paleta.jpg (23,4 KB, 147 załadowań)
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora