Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nowości Oriflame
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-08, 23:51   #20
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: nowości Oriflame

Ja może udzielę kilku odpowiedzi które tu są niejasne, otóż próbki wód toaletowych (bo perfum jest jeden i jest to eclat ten najdroższy i njamniejszy) ulatniają się szybko ponieważ to są próbki i chodzi o zapach a nie trwałość, wody toaletowe zdecydowanie dłużej sie utrzymują. Mi Freya też koło 7-9 godzin się utrzymuje, Ice i Fire kolo 7, mam je w domku. Jeśli chodzi o podkłady te nowe wydaja się najlepsze z wszystkich które były do tej pory i jeśli chodzi o kosystencje jak i kolory, ale najlepiej poprosić o próbkę.
Zdecydowanie odradzam szmponów z Ori, nie umiełam rozczesać włosów i były bardzo brzydkie, matowe. Dla faceta biorę zawsze Eclata bo bardzije podoba mi się niż damski albo midsummera, mniamiś. Mój TZ chwali sobie też granatową serię do golenia i pod prysznic.
Moim faworytem jest zdecydowanie jajeczko czyli kremik na bazie miodu i gliceryny do wszystkiego ja w zime używam go na usta, a oza tym na łokcie i spierzchnięte czy wysuszoe bardzo miejsca.
Osobiście używam mtującego podkładu do cery tłustej i mieszanej i stary sie sprawdzał nowy jest zdecydowanie lepszy. Wiecej nie bede Was męczyć ale jak by ktoś był zainteresowany konkretnym rzeczami to służe pomocą :0
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora