Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nowości Oriflame
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-09, 08:09   #21
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez kajasia222
Ja może udzielę kilku odpowiedzi które tu są niejasne, otóż próbki wód toaletowych (bo perfum jest jeden i jest to eclat ten najdroższy i njamniejszy) ulatniają się szybko ponieważ to są próbki i chodzi o zapach a nie trwałość, wody toaletowe zdecydowanie dłużej sie utrzymują. Mi Freya też koło 7-9 godzin się utrzymuje, Ice i Fire kolo 7, mam je w domku.
Wiem, że prawie wszystkie zapachy w Ori to wody toaletowe, ale ja jak większość nazywam je perfumami nie zważając czy to EDT czy EDP. A co do rzekomej słabszej trwałości próbek, to jak wytłumaczysz fakt, że na mnie i zapach z próbki i zapach z buteleczki Northern Lights znika góra po 2 godzinach? A zapach baaardzo mi się podoba i naprawdę ciężko mi to przeboleć, że na mnie ich nie czuć. Piszę "na mnie", bo i mama i siostra ich używają i na nich te perfumy utrzymują się parę ładnych godzin. Więc to, czy są trwałe czy nie nie zależy tylko od zapachu, ale i od człowieka, a dokładniej od właściwości jego skóry. Moja widać zapachów Oriflame nie przyjmuje zbytnio :/ Na mnie o wiele wiele dłużej trzymają się wody z YR i chyba jednak pozostanę im wierna.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora