Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kuleczki vollare
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-01, 20:52   #885
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez Cykada
1,2,3 zakupione dzis wiec tak tylko maznelam zeby zobaczyc jak wygladaja na rece, wszystkie trzy sa perlowe (czego niewidac na zdjeciu ) Najmniej bedzie mi chyba odpowiadac 3. Ma najwiecej drobinek brokatu,a sam w sobie wydaje sie kruchy. Za to 2 jest przyjemnie pastelowy, blyszczy rownomiernie bez widocznych wiekszych drobin. Reszta wyjdzie w praniu Moge sie za to z czystym sumieniem wypowiadac o vollare bo troszke je juz mam. 4 to cienie matowe, kolorki po nalozeniu sa mniej intenywne niz by sie moglo wydawac patrzac na "palteke", mi to jednak w zupelnosci nie przeszkadza, ze wzgledu na stare przyzyczajenie do brazow - moje ulubience. 5,6 to zielenie (aparat przeklamuje ) 6 po nalozeniu to wlasciwie taka "sucha trawa" wpadajaca w zloto, 5 jest za to bardzo zywa - co do jakosci cien troszke zbyt miekki.
Jesli chodzi o nakladanie i trwalosc to nie mam zastrzezen, nie obsypuja sie, nie podrazniaja mi oczat, a nosze soczewki i mam alergie na niektore metale Jednym slowem dobrze ze pokazalyscie mi ta firme bo do tej pory omijalam takie kosmetyki szerokim lukiem.

Jeszcze tak dla formalnosci napisze numerki firmowe:
1- Cantare - Cien DUO 20
2- Cantre - Pastele do powiek 4
3- Cantare - Jedynka 8
4- Vollare - Prima 1
5- Vollare - La Plaza 39
6- Vollare - Calypso 26
Jutro chocby nie wiem co nie ruszam sie z domu bo wiem ze pewnie polazlabym do tego sklepu
witamy KOLEJNĄ Vollaromaniaczkę!! Nasz krąg sie powiększa w zaskakującym tempie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora