Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześniowo-październikowe mamusie 2007
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-26, 16:52   #404
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Lightbulb Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez edytka2 Pokaż wiadomość
czesc dziewczynki.wpadłam Was odwiedzić. U mnie wszystko OK.czekam sobie do 15 marca na kolejne usg bo minie 12 tydzień i wtedy ponoc trzeba zrobic. czuję się swietnie, chociaż zwykle po jedzonku mam zgage.aaa i jeszce jedno, w nocy musze wstawac siusiac. ale wiecie co? piersi juz tak nie bola, sa tylko nabrzmiala i sie martwie. napiszcie czy Was też juz nie bolą??ja jestem 10 t.c. A w ogole to marze zeby byl juz to 14t.c bo chyba dopiero wtedy odetchne z ulgą...czy Wy tez sie tak ciągle martwicie o swoje maleństwa???całuje mocno!!!
Ja tak mam-piersi prawie od samego początku mnie bolą-teraz nawet nie bolą,są jak poobijane,a najbardziej po bokach... a do tego zaczęły mnie pobolewać sutki

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
dziewczyny a czesto boli was brzuch?
Ja tak raz,dwa razy na dzień mam takie jakby ukłucia na dole brzucha,jakbym miała dostać okresu...no nie potrafię wytłumaczyć dokładnie. To jak dobrze pamiętam obniża się macica i powiększano coś takiego. Choć 13 marca będę u kontroli to się zapytam.
Ja na razie mam największy problem z wymiotami,są już niemal codziennie rano
Wszyscy mówią,że jak tak wymiotuję to będzie chłopczyk,czy słyszałyście coś podobnego
__________________
D&A

Edytowane przez Madziorka
Czas edycji: 2007-02-26 o 21:30 Powód: post pod postem
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora