Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-21, 15:14   #2799
Małgosia*79
Raczkowanie
 
Avatar Małgosia*79
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Małgosia*79 jestes zadowolona z kremu pod oczy AA w zielonej tubeczce?
Mialam go calkiem niedawno, jestem ciekawa twojej opinii
Z kremu jestem bardzo zadowolona. Nie jest to jeszcze moja kategoria wiekowa patrząc na oznaczenie na opakowaniu (chociaż 30 już zbliża się dużymi krokami), ale jak dla mnie jest to udany kosmetyk tej firmy. Zmarszczek na razie jakiś za specjalnych to nie mam więc go pod tym względem nie mogę oceniać. Kupiłam go raczej w ramach prewencyjnych Dobrze nawilża, nadaje się pod makijaż. Mimo, że ma taką treściwszą konsystencję to dobrze się u mnie wchłania.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Malgosia*79 mamy czesiowo podobny zbior
Jak oceniasz serie AA Dla Diabetykow (zwlaszcza emulsje do twarzy i krem do stop, bo ich nie mam)? Widze u Ciebie w zapasie zestaw LRP - zel i tonik, ktorych sama teraz uzywam Zel jest OK ale tonik ustapil miejsca hydrolatowi z glogu Masz duzo rzeczy Dermedic, dobre sa te kosmetyki?
Jakoś ta seria Dla Diabetyków nie powaliła mnie na kolana. Z tych trzech kosmetyków, które mam to najbardziej jestem zadowolona z kremu do stóp. Dobrze pielęgnuje stopy. Jest taki treściwy i dobrze nawilża. Całkiem nieźle też się wchłania.

Co do emulsji do twarzy to jest ok. Zdecydowanie lepsza od żelu do mycia twarzy z serii trądzikowej. Ta emulsja nie ma zapachu, nie pieni się mimo, że w składzie ma SLS, dobrze zmywa resztki mleczka po demakijażu. Nie wysusza buźki. Ale ze względu na opakowanie, które mnie denerwuje to nie wiem czy jeszcze kiedyś po nią sięgnę. Zawsze trochę kosmetyku potrafi mi zostać wokół otworku i zbiera się w zakrętce i wkurzam się, że muszę to ciągle czyścić. Acha i emulsja jest całkiem wydajna.

Z tej całej trójki to balsam dla mnie jest najgorszym kosmetykiem bo nietrafionym. Zdecydowanie nie jest on przeznaczony dla mojej skóry. Jest zbyt ciężki, źle się wchłania, nie mogę się nim posmarować i od razu ubierać w piżamkę tylko muszę jakiś czas odczekać i dlatego więcej go już nie kupię. Ale jak to wchłanianie jakoś przecierpię to rano całkiem ładnie skóra wygląda, taka błyszcząca jest.

Co do Dermedic to uwielbiam ich kosmetyki. Seria Hydrain 2 moim zdaniem jest bardzo udana. Również żel do mycia twarzy i tonik z serii ACNE EXPERT są bardzo dobre i należą do moich ulubionych kosmetyków tej firmy, co z resztą widać po zapasach

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Uooo cuda na kiju pielęgnacja na 5+



Przyłączam się do pytań bo vril mnie wyprzedziła
Dziękuję o serii AA Dla Diabetyków wyżej.

Cytat:
Napisane przez Sahira Pokaż wiadomość
Ja też do Małgosi*79 - jaki piękny i przemyślany zbiorek, chętnie przejęłabym jego część. Mam pytania do Ciebie o następujące kosmetyki:
- krem Hydreane Legere - miałam próbkę, ale wydawało mi się, że śmierdzi alkoholem - jakie wrażenia i działanie?
- fioletowy Gliss Kur- fajny?
- co to za kremik Eucerin? - od dawna czaję się na tę firmę, ale nic jeszcze nie miałam.
- i jeszcze - płyn micelarny (chyba - na ostatnim zdjęciu)...
Co do Hydrean Legere to całkiem fajny krem. Dobrze się wchłania i całkiem nieźle nawilża. Ja tam żadnego alkoholu nie wyczuwam. Chociaż jak dla mnie jest zbyt mocno perfumowany jak na krem z apteki i chyba przez to więcej go nie kupię. Zdecydowanie wolę Hydraphase.

Fioletowy Gliss Kur mam dopiero od kilku dni, ale całkiem fajny szampon jak i odżywka. Jak dłużej ten duet poużywam to napiszę coś więcej.

Krem Eucerin jest do cery naczynkowej i mam za zadanie zmniejszyć zaczerwienienia. Jeszcze go nie używałam. Czeka w zapasach na swoją kolej

Na ostatnim zdjęciu jest płyn micelarny, którego jeszcze nie używałam bo dopiero wczoraj został kupiony.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

Małgosiu - świetny zbiór - jak zawsze
Dziękuję Twój zbiór też jest zawsze świetny

Cytat:
Napisane przez xxxDAGMARAxxx Pokaż wiadomość
Interesujący zbiór jak się Tobie podoba seria AA dla diabetyków?? co powiesz o tym kremie do stóp?? bo jego nie miałam i ciekawa opinii jestem

o właśnie zobaczyłam pyt. dziewczyn to czekam również na odp.
Dziękuję O serii Dla Diabetyków wyżej napisałam.

Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
Małgosia*79 piękny zbiór.
Widzę AA dla Diabetyków i podłączam się do pytania Vril o emulsje do mycia twarzy.
Jeszcze jedno pytanie: jak oceniasz mleczko Garniera na drugim zdjęciu? Podobno tez z mocznikiem?
Dziękuję
Z mleczka Garniera jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo gęste przez co trochę ciężko mi był je wydostać z opakowaniaale i cały czas musi stać do góry nogami ale mimo wszystko dobrze się rozprowadza. Również bardzo dobrze się wchłania i pielęgnuje skórę. Dla mnie pachnie tak samo jak czerwone mleczko Garniera.

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
śliczny zbiór widzę,że kupilas micel Plante System w Super-pharm-też sie czaję na niego mialas go kiedyś ? jak się sprawuje w porównaniu do micela Sensibio?

a krem przeciw trądzikowi Dermedic-działa? nie zapycha?
Micela jeszcze nie używałam, ale jak użyję to dam znać

Na zdjęciach nie ma kremu przeciw trądzikowi Dermedic Są tylko 3 toniki i 2 żele do mycia twarzy i 1 krem pod oczy. Kiedyś miałam krem z tej serii ACNE EXPERT ale nie byłam zbyt zadowolona. Miał matować skórę ale jakoś mu to nie wychodziło, ale całkiem nieźle nawilżał. Nie zapychał porów. Dobrze się wchłaniał.

Uff ale się rozpisałam
Małgosia*79 jest offline Zgłoś do moderatora