Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 4 blyszczyki w jednym Isa Dory
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-08-08, 15:37   #3
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Re: 4 blyszczyki w jednym Isa Dory

Hej

Bardzo dziekuje,ze zamiescilas zdjecia tych blyszczykow o ktore prosilambezwzglednie najabrdziej podoba mi sie odcien naturalny,ciekawa jestem bardzo jak on wyglada na zywo.skad masz te zdjecia?czy istnieje strone isa dory?i tam mozna podpatrzen inne kosmetyki?

"A powiedz mi coś więcej o tych Innocent Pink, bo ja jak kupowalam swoje- śliwki i fiolety- to właśnie chcialam takie które masz Ty"

hmm...zdjecia niestety nie posiadam
Szczerze mowiac moglabym sie obejsc bez tego bezbarwnego blyszczyka,ktory jest dolaczony.Nie wyglada on zbyt ladnie na ustach.Natomiast pozostale kolory sa bardzo ladne.Takie zywe i dosc intensywne.Jeden to taki roz,nasteony perlowy i deliaktny a trzeci nadaje sie raczej na wieczor-najpieknieszy!Jestem bardzo zadowolona z tych odcieni.jestem przekonana,ze pomadka do ust -taka zwykla w sztyfcie nie wygladalaby tak atrakcyjnie.Zaleta tego blyszczyku jest to,ze nakladasz pedzelkiem (zreszta sama dobrze wiesz) efekt jest dokladny,ladny i nie wyglada "niechlujnie".czysta perfekcja!
Nie wiem co moge jeszcze powiedziec o tym moim odcieniu.Po porstu najlepiej zobacz sobie go w drogerii.

- "trzymam toto w lodówce, bo chyba by pociekło jak lody "

jak mi to napisalas to uswiadomilam sobie,ze moje cudo lezy gdzies w kosmetyczce i pewnie rozplywa sie

"Napisz plis o tym swoim zestawie, bo strasznie mnie on męczy "

ja mysle,ze jest abrdzo kobiecy i usta wygladaja tak swiezo!

"A co do Krakowa, to nie wiem, ale posprawdzaj w Carrefourach- tak sobie zgaduję, że tam powinnaś znaleźć"

ok,bo w galerii centrum nie ma tego ja wtedy kupilam ost zestaw..

dziekuje za odpowiedz!
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując