Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rossmann
Wątek: Rossmann
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-28, 23:53   #29
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
A ja dzis bylam w Rossmannie i kupilam Pflegecreme z tej serii extrasensitive. Do tego z serii natural Waschbalsam i balsam do ciala czyli lotion tez z serii z nagietkiem czyli natural.
Krem extrasensitive juz na lapskach wyprobowalam.
A o to co pisze na opakowaniu(postaram sie jak najdokladniej przetlumaczyc na polski)
babydream extrasensitive Pflegecreme do twarzy i ciala pielegnuje i uspokaja wrazliwa i zirytowana(podirytowana) skore. Duza zawartosc Panthenolu(4%) intensywnie nawilza , bez... kurcze nie wiem jak przetlumaczyc, chodzi o to ze skora moze swobodnie oddychac i pozostaje ona w swojej naturalnej rownowadze.
Olej migdalowy uspokaja i chroni skore.

sklad: aqua, ethylhexyl stearate, isopropyl palmitate, panthenol, glycerin, diisostearoyl polyglyceryl-3 dimer dilinoleate, prunus amygdalus dulcis oil, hydrogenanted vegetable oil, tocopherol, glyceryl caprylate, zink stearate, magnesium sulfate.

Mam nadzieje , ze ta osobe ktora podraznia babydream niebieski, wersja biala nie podrazni. Podalam sklad, wiec mozna jakies wnioski wyciagnac czy sie nada czy nie.

Bardzo, bardzo dziekuję za tak wyczerpujące informacje.. pozostaje mi tylko z wielką nadzieją wyczekiwac tych nowych serii w Polsce albo przeprowadzic się do Niemiec

Te filtry to też ciekawa sprawa...

Ogólnie jak patrzę (pomimo tego uczulenia) na składy kosmetyków babydream to mam wrażenie jakbym była w aptece... a nawet kosmetyki apteczne nie moga się pochwalić takim stosunkiem ceny do jakości..
Zastanawia mnie tylko, jak to się dzieje, że przykładowo taka seria babydream czy nawet isana są tak tanie..Czy jest to sprawa gorszej jakości składników, czy po prostu wyjątkowej polityki ekonomicznej rossmana..?
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując