Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tonik z kwasami AHA/BHA 10% (BU)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-16, 14:52   #24
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Tonik z kwasami AHA/BHA 10% (BU)

Świetny produkt, nadaje się i do twarzy i do ciała. Dobrze złuszcza, nie podrażnia. Co do złuszczania, to wydaje mi się, że po prostu naskórek schodzi większymi płatami bardziej spektakularnie po prostu w tych miejscach, gdzie jest grubszy. Jeśli nie jest tak gruby to nie widać takiego łuszczenia (w sumie logiczne), stąd pewnie zróżnicowane efekty.

Mnie na początku dość spektakularnie złuszczyło nos i ogólnie te miejsca strefy T gdzie mam najwięcej zaskórników, trochę na dekolcie. Potem już nie uzyskiwałam aż tak dużego złuszczania, zapewne dlatego że grubość naskórka się znormalizowała. Faktycznie polepsza stan cery tłustej i trądzikowej, ściąga i rozjaśnia pory, goi wypryski, zmniejsza ślady. Nadaje się też do złuszczania skóry na ciele, np. na łokcie i kolana, stopy, dobry na wrastajace włoski i potówki. Podobno też nadaje sięna skórę głowy ale miałam problemy z aplikacją.

Minusem jest dla mnie niezbyt przyjemny zapach (coś jakby zgniła lawenda, rozumiem że kwasy i alkohol śmierdzą, ale lepiej by je maskował jakiś apteczny zapach typu mięta, tymianek czy drzewo herbaciane) i cena, teraz już kosztuje bodajże ponad 18 zł a niestety mi wychodzi w dużych ilościach.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując