Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Louis Vuitton część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-29, 11:04   #1513
Eggnogg
Zakorzenienie
 
Avatar Eggnogg
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 973
Dot.: Louis Vuitton część II

Cytat:
Napisane przez magda20003 Pokaż wiadomość
Oł noł, przypomniało mi się, że i Filipa pragnę

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ja jestem mega wkurzona Czytałam o tym na PF, ale niby ta nowsza skóra miała być lepsza W sumie skórze nie mam nic do zarzucenia, bo jest nadal cudowna i jak wygląda jak nowa. Ale widać jakości glazingu już nie poprawili Zobaczymy jak się zajmą torebką w tym ich atelier

Chyba pora przyjrzeć się bliżej Filipowi Niezniszczalnemu Miałam od początku na niego chrapkę, ale najpierw chciałam kupić droższą, aby mnie podwyżki nie zabiły Kurka noooo, da się zrobić świetną torebkę za rozsądną cenę? Da...
Napisz mi jeszcze, czy Ty Filipka masz może tego największego? Bo jak się przymierzałam, to chyba ten mi najlepiej przypasował

Eguś, a Prady nowe masz na myśli nawet te saffiano???
Filippo tez nie taki niezniszczalny Zapiecie porysowalo sie juz za pierwszym razem, no ale wiedzialam o tym felerze z PF Pomalowalam je lakierem bezbarwnym Tymbardziej, ze rzadko kiedy go zapinam i kompletnie bym porysowala ten zatrzask. Mam najwiekszego, bo musial mi wejsc do srodka laptop. Dlugi pasek wg mnie zupelnie od czapy, ani razu nie uzylam

Tak, o Saffiano czytalam, ale z tego co pamietam zarzuty nie dotyczyly skory, a detali i wykonania.
__________________

"People, what a bunch of bastards!"
by Roy

- - -
... beneath the stains of time
the feelings disappear ...

It just sucks... *sniff sniff*

Eggnogg jest offline Zgłoś do moderatora